Z przyjemnością pragniemy poinformować o zmianie lokalizacji naszego warszawskiego Oddziału. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nowej siedziby znajdującej się przy Alejach Jerozolimskich 125/127, lokal 400A (budynek HDI).

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego doradztwa projektowego w zakresie doboru projektu domu oraz modyfikacji i adaptacji. W oddziale można porozmawiać o wybranym projekcie, skorzystać z porady architekta i otrzymać bezpłatny katalog "Domy Które Kochacie" z pełną ofertą gotowych projektów domów.

"Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa budowlanego oraz przygotowujemy dokumentację do uzyskania pozwolenia na budowę" – podkreśla Liliana Strzelczyk doradca projektowy w warszawskim oddziale ARCHON+. ARCHON+ Biuro Projektów od 20 lat specjalizuje się w opracowywaniu i sprzedaży gotowych projektów domów. Oferta firmy zawiera ponad 600 gotowych projektów domów tradycyjnych i nowoczesnych oraz szereg atrakcyjnych dodatków do projektów , które zostały przygotowane z myślą o zwiększeniu energooszczędności i komfortu budowanego domu.

Oferta skierowana jest do Klientów Indywidualnych, jak i Deweloperów. ARCHON+ prowadzi działalność na terenie całego kraju, posiada 5 oddziałów w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Myślenicach gdzie znajduje się główna siedziba biura. Od lat projekty ARCHON+ są z powodzeniem sprzedawane i budowane są także poza granicami Polski m. in. na terenie Ukrainy, Litwy, Słowacji i Czech.

ARCHON+ Biuro Projektów - Oddział Warszawa
Al. Jerozolimskie 125/127
IV piętro, lokal nr 400A
tel. (022) 628 10 52
e-mail: warszawa@archon.pl
Biuro otwarte jest:
od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00
w soboty od 10:00 do 15:00