W dzień Matki wszystkie mamy powinny dostać piękne życzenia. Przygotowanie życzeń pozostawiamy Waszym pociechom - a wyjątkową nagrodę możecie sprawić sobie wraz z dziećmi, biorąc udział w wielkim konkursie "Dla dzieci i ich mam".

Archipelag ogłasza wiosenny konkurs
Wygraj projekt domu ARCHIPELAGU o wartości do 2000 zł oraz wspaniałe nagrody ufundowane przez firmy Deante i galerię internetową artgeist.pl.

W konkursie przewidziano jedną nagrodę główną dla mamy - projekt domu jednorodzinnego z oferty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG o wartości do 2000 zł, od firmy Deante baterię z serii Mesteno: wannowa ścienna BCM 011 oraz umywalkowa BCM 021M, zaś od galerii artgeist.pl piękną dekorację ścienną.

Nagrodami dodatkowymi - trzema wyróżnieniami będą: kupony rabatowe, uprawniające do zakupu projektu domu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG z 20% zniżką oraz obrazy od galerii artgeist.pl. Dla dzieci czekają niespodzianki!

Zadanie dzieci polega na narysowaniu, jak wyobraża sobie dom supernowoczesny, ekologiczny - dom z przyszłości (lub na opisaniu takiego domu).

Zadanie mamy polega na opisaniu jej wyobrażenia o domu nowoczesnym/ekologicznym oraz odpowiedzi na pytanie: który z domów nowoczesnych z oferty ARCHIPELAGU najbardziej jej się podoba.

Zadania konkursowe należy wysyłać do 7 czerwca 2010 roku na adres: marta@archipelag.pl lub na adres: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG, ul. Czysta 2-4, 50-013 Wrocław - z dopiskiem KONKURS.Źródło: Archipelag