Data rozpoczęcia
2017-11-27
Data zakończenia
2017-11-28
Miejsce
Warszawa
Organizator
Lentewenc Sp. z o.o. (ITE Group Plc)

Międzynarodowe Targi Aquatherm Warsaw są kontynuacją światowych spotkań profesjonalistów branży HVAC, instalacji sanitarnych i basenów, które zadebiutowały w Polsce jesienią 2015 roku. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 27 do 28 listopada 2017 r. w Warszawskim Centrum Expo XXI.

Aquatherm Warsaw 2017

To już trzecia edycja Aquatherm Warsaw skierowana do sektora business to business. Wystawa daje uczestnikom możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami stosowanymi głównie w branży HVAC. Podczas wydarzenia poruszone zostaną m.in. zagadnienia związane z koniecznością spełnienia nowych wymogów unijnych, wedle których od 2020 roku każdy oddawany do użytku budynek w Polsce ma być energooszczędny. To wyjątkowe wyzwanie dla wykonawców, ale także inżynierów, architektów czy projektantów.

Wśród odwiedzających znajdą się branżowi specjaliści, szefowie firm, architekci. Wśród wystawców nie zabraknie przedstawicieli firm architektonicznych, projektantów, właścicieli zakładów produkcyjnych, inżynierów i inwestorów. Aquatherm Warsaw ułatwi firmom dotarcie do potencjalnych partnerów biznesowych nie tylko z Mazowsza czy Polski, ale także z zagranicy.


Zarejestruj się już dziś