Notowana na Newconnect spółka Automatyka Pomiary Sterowanie S.A prezentuje swoją ofertę podczas warszawskich Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2013.

APS S.A. na targach Automaticon 2013
Od 18 lat targi Automaticon są największym, profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. 317 wystawców z kraju i z zagranic prezentują swoje osiągnięcia w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki.

APS S.A. na AutomaticonA ponieważ jest to branża nowoczesnych technologii, która dynamicznie się rozwija - na targach nie mogło zabraknąć białostockiej spółki. APS prezentuje na targach swoje innowacyjne rozwiązania z zakresu automatyki dla energetyki i przemysłu, oparte na najnowszy technologiach, urządzeniach i aparatach. Ale nie tylko – swoją ofertę prezentuje także biuro handlowe spółki, które pokazuje m.in. szafy sterownicze firmy DKC, z którą współpracuje spółka .

- To najważniejsza branżowa impreza, na której jesteśmy co roku – mówi Bogusław Łącki, prezes APS. – To nie tylko idealne miejsce do zaprezentowania naszych najnowszych produktów i technologii, wprowadzanych na rynek, ale też możliwość konfrontacji własnej oferty z konkurencją. I okazja, by w jednym miejscu i czasie poznać nowych klientów, spotkać się ze swoimi partnerami biznesowymi. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.

Targi odbywają się w dniach 19- 22 marca w Warszawskim Centrum Expo XXI. Pierwszy dzień targów tradycyjnie jest Dniem Edukacyjnym – co roku bowiem odwiedza je kilkadziesiąt grup studenckich z całej Polski, również z Białegostoku.