Antybakteryjny i antygrzybiczny gruntowy wymiennik ciepła GEO-HEAT w ofercie GLOBAL-TECH.

Antybakteryjny gruntowy wymiennik ciepła GEO-HEAT
Firma GLOBAL-TECH oferuje najnowszy system gruntowego wymiennika ciepła
GEO-HEAT
. W systemie tym wykorzystuje się technologię rur polietylenowych z powłoką antybakteryjną i antygrzybiczną, łączonych poprzez kształtki zgrzewane elektrooporowo lub, jeśli występuje taka potrzeba, zgrzewane doczołowo. Zgrzewanie zapewnia 100% szczelności rurociągu. Na tak wykonane rurociągi GLOBAL-TECH udziela 30-letniej gwarancji!

Antybakteryjne rury polietylenowe w systemie gruntowego wymiennika ciepła GEO-HEATPrzewagą rur z polietylenu w systemie Gruntowego Wymiennika Ciepła jest to, że w porównaniu do wykorzystywanych również w GWC rurociągów z PVC i polipropylenu, posiada parametr przewodności cieplnej równy 0,16 W/mK, natomiast rurociągi o takiej samej grubości wykonane z polipropylenu 0,22 W/mK, a rury z polietylenu 0,50 W/mK.

Rozwiązanie GWC GEO-HEAT jest bardzo zbliżone w swoich założeniach do istniejących systemów wymienników rurowych na rynku. Szczególną różnicą i jednocześnie zaletą GEO-HEAT jest to, że wymiennik wykonany jest z polietylenu przez co ma o wiele lepsze parametry wymiany cieplnej w porównaniu z tradycyjnymi systemami kolektorów GWC. Ponadto zgrzewane doczołowo i elektrooporowo rury w GEO-HEAT gwarantują szczelność układu na kilkadziesiąt lat pracy wymiennika.

>>Więcej nt. GEO-HEAT

Źródło: GLOBAL-TECH