Anemostat sufitowy wirowy typ SW jest nowością w ofercie PPHU Centrum Klima Sp. z o.o.Nawiewnik ten jest wykonany w całości z blachy stalowej ocynkowanej, malowanej proszkowo na kolor biały (RAL 9016). Anemostat SW jest przystosowany do wirowego nawiewu zimnego i ciepłego powietrza. Można go stosować w pomieszczeniach o dużej różnicy temperatur między powietrzem w pomieszczeniu a powietrzem nawiewanym. Dzięki równomiernemu rozprzestrzenianiu się strumienia powietrza daje efekt szybkiego wyrównania temperatury w całym pomieszczeniu. Strumień jest rozprowadzany za pomocą skośnie ustawionych 36 łopatek. Dzięki szybkiej redukcji prędkości strumienia, zastosowanie anemostatu wirowego SW w niskich pomieszczeniach, daje odczuwalny komfort wentylacji.
Anemostat SW przystosowane są do pracy w instalacjach nawiewnych oraz wyciągowych.
Do anemostatu SW można zastosować skrzynkę rozprężną izolowaną lub bez izolacji, opcjonalnie wyposażoną w przepustnicę jednopłaszczyznową. Wymiary anemostatu sprawiają, że SW jest idealny do montażu w suficie podwieszanym o boku 600 mm.
Do pobrania: Charakterystyka anemostatu wirowego SW (plik doc)
Uzupełnieniem oferty anemostatów są aluminiowe, okrągłe anemostaty sufitowe DS i DHA. Model DS posiada wbudowaną przepustnicę, oraz płaskie czoło anemostatu. Oba modele są malowane proszkowo na kolor biały (RAL 9015). Dodatkowo w swojej ofercie PPHU Centrum Klima Sp. z o.o. posiada również anemostaty sufitowe kwadratowe HB 40. Wykonane z aluminium anemostat HB40 charakteryzuje się przede wszystkim dwukrotnie mniejszą wagą w porównaniu z anemostatami wykonani ze blachy stalowej. Anemostat perforowany PR/PRC posiada w swej budowie zintegrowaną skrzynkę rozprężną. Duży rozmiar perforacji (5 mm) zwiększa efektywność nawiewu. Zakończenie oferty stanowi nawiewnik szczelinowy SDML, który oprócz lekkiej aluminiowej konstrukcji posiada również możliwość łatwego ustawiania kierunku nawiewanego powietrza.

>>> więcej informacji