Venture Industries Sp. z o.o. nadała w lutym 2012 roku firmie Ampar-Silesia certyfikat Autoryzowanego Partnera Handlowego.

Ampar-Silesia - Autoryzowany Partner Venture Industries
Firma Ampar-Silesia Sp. z o.o. została oficjalnie Autoryzowanym Partnerem Venture Industries, otrzymując specjalny certyfikat. Certyfikat APH Venture Industries potwierdza, że Ampar-Silesia spełnia określone wymagania dotyczące sprzedaży, których celem jest zapewnienie najlepszej obsługi Klientów.

AMPAR-SIILESIA - AUTORYZOWANY PARTNER VENTURE INDUSTRIES - CERTYFIKAT


Ampar-Silesia Sp. z o.o.Ampar-Silesia Sp. z o.o. powstała w 2000 roku i ma swoją siedzibę w Mikołowie. Ta wentylacyjna hurtownia znana jest nie tylko na Śląsku, ale także w całej Polsce. Hurtownia oferuje elementy i urządzenia instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, w tym kanały, kształtki, nawiewniki, wentylatory, klimatyzatory, centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła oraz elementy pomocnicze np. zawieszenia, automatykę sterowniczą i inne. Ampar-Silesia jest dydtrybutorem takich marek jak Alnor Systemy wentylacji, Mercor, RDJ Klima, Systemair, Vanture Industries, Walrawen i wielu innych.Venture Industries Sp. z o.o.Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna w branży wentylacyjnej i jest czołowym dostawcą i producentem urządzeń wentylacyjnych na rynku polskim. Firma powstała jako siostrzana spółka Ventur Tekniska AB ze Szwecji, która działa w branży wentylacyjnej od ponad trzydziestu lat.
Venture Industries zajmujemy się produkcją, importem, eksportem i sprzedażą: wentylatorów, central wentylacyjnych, odciągów stanowiskowych, akcesoriów wentylacyjnych oraz elastycznych przewodów do wentylacji i odciągów miejscowych. Spółka działa zgodnie z wprowadzonym systemem zarządzania jakością zgodnym z wymaganiami normy ISO 9001:2008.
Venture Ind. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce renomowanego producenta wentylatorów - hiszpańskiej firmy Soler & Palau S.A. Sprzedaż wyrobów oferowanych przez Venture Industries Sp. z o.o. odbywa się poprzez sieć dystrybutorów oraz bezpośrednio do inwestorów. Firma nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży odbiorcom indywidualnym (osobom prywatnym). www.venture.pl