Firma AMALVA weźmie udział w jednych największych i najważniejszych na świecie targach techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej oraz odnawialnych źródeł energii - ISH 2011.

AMALVA na targach ISH 2011 we Frankfurcie
ISHAMALVA zaprezentuje na ISH 2011 nowe energooszczędne i ekologiczne produkty KOMPAKT KOMFOVENT z silnikami EC, nowymi możliwościami automatyki zintegrowanej w urządzeniach i wiele innych nowych funkcji.

AMALVA na ISH 2011: hala 11.1, stoisko D90.


ISH to okazja do obejrzenia unikalnej gamy produktów i usług we Frankfurcie nad Menem od 15 do 19 marca 2011 roku.

AMALVAUAB AMALVA powstała w Wilnie w 1997 roku. Firma zatrudnia 390 osób, ma swoje filie na Łotwie i w Rosji. AMALVA znana jest nie tylko w krajach bałtyckich, ale także w innych posiadając dystrybutorów w Rosji, Estonii, Polsce, Szwecji, Danii, Norwegii, Belgii, Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii, Słowenii, Białorusi i innych.
Produkowane przez litewską firmę AMALVA centrale wentylacyjne z rekuperacją charakteryzują się wysoką jakością wykonania i przystępną ceną. Urządzenia produkowane są w oparciu o bogate doświadczenia firmy i fińską technologię. Dzięki szerokiemu zakresowi wydajności są przeznaczone do wentylacji obiektów małych (np. domki jednorodzinne, sale konferencyjne), jak i średniej wielkości (np. biura, kawiarnie, restauracje).
www.amalva.com