Uhonorowana Kryształem Przetargów Publicznych firma ALSTAL Grupa Budowlana ponownie udowodniła, że budowane przez nią obiekty wyróżniają się wysoką jakością wykonawczą, a co więcej cieszą się dużym zainteresowaniem wśród szerokiego spektrum społecznego.

ALSTAL znów nagrodzony - miano najlepszego w przetargach publicznych!
To właśnie [U]15 października 2012 roku w centrum Kongresowym hotelu Warszawianka w Jachrance odbyło się uroczyste wręczenie statuetek w konkursie Kryształy Przetargów Publicznych 2012.
Kryształy Przetargów Publicznych to prestiżowe nagrody przyznawane przez uznanych ekspertów tylko najlepszym, najciekawszym, a przede wszystkim doskonale zrealizowanym pod względem prawnym zamówieniom publicznym.

Łącznie przyznano 15 kryształowych statuetek spośród ponad 300 nadesłanych zgłoszeń. Jest to z pewnością ogromny sukces dla naszej firmy. Jesteśmy niezwykle wdzięczni i dumni z tego, jakże istotnego dla nas wyróżnienia – mówi Marlena Wróblewska z firmy ALSTAL, która uczestniczyła w Gali wręczenia.


Ceremonia wręczenia nagród połączona była z VII Forum Przetargów Publicznych – trzydniowym szkoleniem z zakresu zamówień publicznych.

Tegoroczni kandydaci, podzieleni na grupy zamawiających i wykonawców, byli nagradzani w pięciu następujących kategoriach: zadania na rzecz ochrony środowiska lub gospodarki wodnej, inwestycje wpływające na poprawę funkcjonowania infrastruktury drogowo - komunikacyjnej, inwestycje z zakresu przebudowy lub budowy obiektów użyteczności publicznej lub rewitalizacji przestrzeni publicznej, przedsięwzięcia wspierające sport, kulturę lub edukację, realizacja zadań związanych z e-administracją lub przeciwdziałaniem wykluczeniu cyfrowemu.


ALSTAL otrzymał najwyższe wyróżnienie w kategorii przedsięwzięć wspierających sport, kulturę i edukację za budowę Term Maltańskich w Poznaniu.

Wśród pozostałych wyróżnionych i nagrodzonych znalazły się takie firmy, jak: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi, Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi,
Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Usługowe „GAZOPOL LTD” sp. z o.o., Przedsiębiorstwo
Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o.o., Gdańskie Inwestycje Komunalne
Sp. z o.o., Starostwo Powiatowe w Świdnicy, Gmina Miejska Tczew, Gmina Miasta Lipna,
Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych „Inwest–Projekt” Sp. z o.o., Zarząd Portu Morskiego
Kołobrzeg Sp. z o.o., Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w
Krakowie, Gmina Ksawerów, firma NEWIND Sp. z o.o., Instytut Oceanologii Polskiej
Akademii Nauk.Materiały:
Marlena Wróblewska
Specjalista ds. marketingu
Email: mwroblewska@alstal.eu

Źródło: ''