Niestandardowe elementy dostępne w 24 godziny.

ALNOR: Usługa EXPRES
Usługa EXPRES Alnor Systemy WentylacjiSkorzystaj z usługi EXPRES'owego wykonania elementów przez Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.:

USŁUGA-E24
- elementy wykonane w 24 godziny od złożenia zamówienia
USŁUGA-E48
- elementy wykonane w 48 godzin od złożenia zamówienia
USŁUGA-E72
- elementy wykonane w 72 godziny od złożenia zamówienia

W sezonie bardzo przydatne – usługa Ekspresowa
Na budowie czasem nawet termin czterech dni roboczych wydaje się zbyt odległy i psuje harmonogram robót budowlanych. W wyjątkowych przypadkach potrzebne jest aby praca została wykonana nawet szybciej, ponieważ każdy dzień opóźnienia wiąże się z znacznymi karami umownymi.
Z myślą o takich przypadkach firma Alnor Systemy Wentylacji wprowadziła nową usługę, która pozwala na wykonanie elementów wentylacyjnych w czasie nie przekraczającym 24 godzin.
„Nasze usługi ekspresowe to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy towar musi trafić na budowę „ekspresowo”. Warto także podkreślić iż oprócz szybkiej realizacji, nasze produkty zachowują najwyższą jakość, zamawiane elementy uszczelkowe trzymają klasę szczelności D” – Małgorzata Jasińska – Brand manager.
Firma Alnor oprócz standardowego wykonania elementów z blachy ocynkowanej, wykonuje w trybie ekspresowym także elementy z blachy kwasoodpornej. Zgodnie z wymaganiami klientów firma wprowadziła trzy tryby ekspresu: od Ekspres E72 gdzie produkcja elementów wentylacyjnych wykonywana jest w 72 godzin od złożenia zamówienia do trybu E-24 w którym klient może odebrać towar po dobie.

Możliwość wykonania takiej usługi jest każdorazowo potwierdzana przez Opiekuna Handlowego – zadzwoń w sprawie szczegółów.


Źródło: Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.