Firma Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. prezentuje AlnorCAM - program do tworzenia zestawień prostokątnych elementów wentylacyjnych.


AlnorCAM jest samodzielnym programem służącym do wykonywania zestawień produkcyjnych prostokątnych elementów wentylacyjnych. Program oparcowano specjalnie z myślą o klientach firmy Alnor Systemy Wentylacja Sp. z o.o.
Efektem pracy z programem AlnorCAM są kompletne zestawienia z liczbą zamówionych kanałów i kształtek wentylacyjnych wraz z przeliczeniem na metry kwadratowe i wzorcami potrzebnymi do produkcji. Dzięki temu kupujący ma możliwość kontrolować specyfikacje elementów zlecanych do produkcji, które, z uwagi na brak konieczności weryfikacji przez technologa, mogą być wyprodukowane w przyspieszonym czasie.
Program AlnorCAM można pobrać ze strony www.alnor.com.pl/alnorcam
Skróconą instrukcję obsługi programu znajdziesz tutaj

Chcąc w jak największym stopniu dopasować funkcjonalność programu do oczekiwań klientów firma Alnor (www.alnor.com.pl) zachęca wszystkich do dzielenia się swoimi uwagami i poradami. W oparciu o te informacje będzie sukcesywnie modyfikować program AlnorCAM zwiększając jego użyteczność i funkcjonalność.