Data rozpoczęcia
2011-09-22
Data zakończenia
2011-09-22
Miejsce
Wieruchów

Centrum Klima S.A. to jedna z największych i najprężniej rozwijających się firm w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Wciąż wprowadza nowe produkty do swojej oferty i dlatego niezbędne stają się szkolenia, które pozwolą jej klientom być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i rozwiązaniami technicznymi.

Podczas szkolenia modułowego instalatorzy, dystrybutorzy czy projektanci poznają ofertę produktową Centrum Klima oraz firm współpracujących. Jedną z takich nowości zaprezentowanych 7 września br. będą kanałowe pompki skroplin, a także poszerzone portfolio central i klimatyzatorów. Szkolenie modułowe jest bezpłatne, a zgłaszać się należy poprzez formularz zamieszczony na stronie Centrum Klima w zakładce » Szkolenia.

W tym roku ze względu na znacznie powiększoną ofertę central wentylacyjnych Centrum Klima zdecydowało się na wprowadzenie nowego specjalistycznego szkolenia dotyczącego montażu central rekuperacyjnych, na którym przedstawione będą najnowsze modele central Vent Axia i Vental System. Oprócz części teoretycznej przewidziana jest też część praktyczna. Szkolenie odbędzie się po raz pierwszy 13 października 2011.

W dniu 22 września zaplanowane jest natomiast szkolenie z montażu klimatyzatorów.

Opis szkoleń, rejestracja oraz ich terminy znajdują się pod adresem:
http://www.centrumklima.pl/pl,szkolenia,akademia-centrum-klima.html

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Centrum Klima S.A.