Data rozpoczęcia
2008-07-23
Data zakończenia
2008-07-26

23-26.07.2008 Johannesburg, South AfricaAIRCON-VENT AFRICA - International event covering the Engineering Aspect of Air Conditioning and Ventilation as well as Cooling and the EnvironmentTa informacyjno-edukacyjno-interaktywna wystawa rozpoczyna się już 23 lipca - nie przegap jej!
The Star Interbuild Africa w powiązaniu z Plumbdrain Africa, Aircon Vent-Africa, Glass Expo Africa oraz Woodpro Afric, to największe targi Ameryki Południowej: wystawa usług budowlanych, budownictwa, hydrauliki, szkła, aluminium i drewna, ściśle razem powiązanych, zwłaszcza w środowisku mieszkalnym, handlowym i przemysłowym.
Formuła "one-stop" okazała się udana podczas ostatniej edycji targów w roku 2006, z ponad 237 lokalnymi i międzynarodowymi wystawcami, przyciągając ponad 7700 uczestników.
Interbuild Africa to wystawa budownictwa mieszkalnego i przemysłowego oraz usług budowlanych i handlu w tym sektorze. Targi te cieszą się poparciem codziennej gazety The Star, której zespół redakcyjny doskonale rozumie znaczenie tego sektora przemysłu i jego pozytywnego wpływu na gospodarkę.
Plumbdrain Africa to m.in. pokazy przydomowych i sieciowych rozwiązań instalacji kanalizacyjnych, odwadniających, urządzeń sanitarnych, a także wystawa instalacji sanitarnych, rur kanalizacyjnych i robót budowlano-ziemnych. Aircon-Vent Africa obejmuje aspekty systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - koncentrując się na nowych technologiach tych branż. Woodpro Africa - prezentuje drewno i wyroby drewniane, w tym meble, a także maszyny do jego przetwórstwa. Natomiast Glass Expo Africa jest ekscytującym nowym Trade Show poświęconym tematowi szkła i aluminium w budownictwie.
Więcej na stronie wystawy: www.interbuild.co.za