Centrum Informacji Gospodarczej w Warszawie zaprasza do udziału w największych na świecie targach branżowych ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji - International Air Conditioning, Heating, Refrigerating Exposition AHR EXPO’2010 w Orlando. AHR EXPO jest międzynarodową imprezą. Na targach prezentowane są najnowsze osiągnięcia technologiczne i urządzenia z zakresu HVAC (ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji).


W 2009 roku w wystawie AHR EXPO wzięło udział ponad 1800 wystawców z 30 krajów świata. Targi zlokalizowane były na powierzchni wystawienniczej 32.700 metrów kwadratowych. Liczba zwiedzających (wyłącznie profesjonalistów) ostatnim razem przekroczyła 57.600. Najbliższa edycja targów odbędzie się w dniach 25 - 27 stycznia 2010 roku w Orlando.

Zakres branżowy targów obejmuje innowacyjne produkty i rozwiązania systemowe HVAC, między innymi: systemy do zmniejszenia ogólnego zużycia energii, najnowsze systemy ogrzewania, nowe techniki przetwarzania w instalacjach kanalizacyjnych, pompy ciepła i amortyzatory do ogrzewania budynków, systemy i urządzenia wentylacji i ogrzewania o niskim zużyciu energii i wiele więcej.
Centrum Informacji Gospodarczej jest firmą, która kompleksowo pomaga polskim przedsiębiorcom w nawiązaniu kontaktów handlowych na całym świecie. Oferuje kompleksową organizację wyjazdu na targi AHR EXPO: pomoc w zorganizowaniu wizy amerykańskiej, bilet lotniczy, przejazdy na terenie USA, zakwaterowanie w hotelach (pokoje 1-osobowe), wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), pobyt na targach, obsługę miejscowego, polskojęzycznego pilota-tłumacza dla grupy, program turystyczny.
Więcej informacji:
AHR Expo Orlando www.ahrexpo.com
Centrum Informacji Gospodarczej www.cig-promocja.pl