Danfoss stworzył kolejną generację cichych i łatwych w montażu agregatów Optyma PlusTM. Optyma Plus - stworzone z myślą o ciszy i najlepszym działaniu.

Agregaty Optyma Plus Nowej Generacji
Dzięki nowej, ulepszonej konstrukcji, Optyma PlusTM Nowej Generacji gwarantuje najlepszą jakość i zaawansowane rozwiązania technologiczne, tak aby sprostać poniższym wymaganiom:
Konkurencyjność instalatora; Szybszy montaż, prostsze uruchomienie, łatwiejsza obsługa.
Ciche, niezawodne i energooszczędne rozwiązanie: energooszczędne elementy, najniższy poziom dźwięku, trwałe komponenty i estetyczny wygląd sprzyjają zastosowaniom w obszarach mieszkalnych.
Niezawodność w systemach chłodniczych wykonanych ze sprawdzonych elementów.


[H3]Szybszy montaż, prostsze uruchomienie, łatwiejsza obsługa[/H3]

Wyposażona w kompaktową i lżejszą obudowę, oraz okablowanie redukujące prace instalatora do minimum , OPTYMA PLUS™ Plug & Play jest jednym z agregatów najszybszych do zainstalowania i najprostszych w obsłudze.

Unowocześniona obudowa i możliwość montażu w terenie, pozwala na instalację w bardzo małych pomieszczeniach. Redukuje to jednocześnie czas i koszty instalacji, a jednocześnie nie wpływa na wydajność agregatu czy dostępność serwisu.
Optyma Plus Nowej Generacji
Nowa konstrukcja z 3 drzwiami dostępowymi gwarantuje doskonały dostęp do wszystkich elementów. Nie będzie to jednak koniecznie, gdyż wbudowany mikrokanałowy wymiennik ciepła, jest o wiele łatwiejszy i szybszy do oczyszczenia niż lamele i rurki skraplaczy.

Agregat Optyma PlusTM jest standardowo wyposażony w regulator elektroniczny z fabrycznie zaprogramowanymi parametrami (R404A), co sprawia, że instalacja jest jeszcze łatwiejsza. Wyeliminowanie błędów zmniejszy ryzyko uszkodzenia, zaoszczędzi czas i pieniądze na ewentualne naprawy.

[H3]Ciche, niezawodne i energooszczędne rozwiązanie[/H3]

Dzięki długiej żywotności sprężarki, solidnej izolacji akustycznej i inteligentnemu systemowi regulacji prędkości obrotowej wentylatora podczas pracy z niższą wydajnością, agregaty Optyma Plus™ umożliwiają użytkownikom najniższy poziom dźwięku wśród agregatów dostępnych na rynku.

Wysoce zoptymalizowany mikrokanałowy wymiennik ciepła MCHX i sterownik elektroniczny również przyczyniają się do znacznych oszczędności energii, dzięki czemu Optyma Plus™ jest nawet do 20% bardziej ekonomiczna (w porównaniu z innymi urządzeniami na rynku - listopad 2011).

[H3]Podnieś swoją wydajność na wyższy poziom[/H3]

Optyma Plus™ Nowej Generacji, najwyższej jakości technologia “plug and play” w redukcji hałasu.
Zaprojektowana tak, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. większa wydajność, przyjazna dla środowiska. i wiele więcej zaawansowanych rozwiązań.

Optyma Plus™ Nowej Generacji sprosta oczekiwaniom wszystkich klientów. Nie tylko zaoszczędza cenny czas ale i koszty instalacji, konfiguracji oraz serwisu, zapewnia płynną i cichą pracę redukując koszty zużycia energii o 20%.

Sprawdzona i solidna jakość wzbogacona o nowe technologie i inteligentną konstrukcję.

Optyma PlusTM Nowej Generacji - jej wydajność podniesie Twoją!

>>Więcej

Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.