OSPO to Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Okien.

aereco Partnerem Strategicznym OSPO
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Okien - OSPO - to nowa organizacja, zrzeszająca reprezentantów z branży stolarki fasadowej. Wśród założycieli są przedstawiciele takich firm jak Sokółka Okna i Drzwi, Stolbud Włoszczowa, DAKO, Bracia Bertrand, Jezierski, ADPOL, Vetrex, Pozbud czy Stolarka Wołomin – specjaliści o ugruntowanej pozycji rynkowej.

"Podstawowym celem Stowarzyszenia jest stworzenie jednorodnej reprezentacji producentów okien drewnianych, plastikowych i z aluminium. Uznaliśmy wspólnie, że dla efektywnego funkcjonowania naszej branży potrzebna jest organizacja zrzeszająca wyłącznie przedstawicieli producentów okien. Nie chcemy być utożsamiani z tą czy inną osobą, grupą osób, czy firmą. Wiemy, że przed nami dużo pracy ale wierzymy, że – dzięki niej – branża okienna zyska." - twierdzi Julian Ryszkowski, prezes OSPO. "Już w tej chwili pracujemy nad kilkoma inicjatywami, które – w co głęboko wierzymy – pozwolą wykorzystać potencjał tkwiący w tak różnorodnej ofercie produktów, jaką oferują producenci okien w Polsce."

Szczegółowych informacji odnośnie celów i sposobów ich realizacji prosimy szukać na stronie internetowej http://www.ospo.org.pl

Miło nam poinformować, iż firma aereco jest Partnerem Strategicznym OSPO na rok 2010.
Źródło: aereco wentylacja sp. z o.o.