Panasonic oferuje nową promocję, w której instalator przy zakupie kompletu pomp ciepła Aquarea generacji H otrzyma adapter sieciowy Smart Cloud (CZ-TAW1) za złotówkę. Rozwiązanie umożliwia między innymi kontrolę nad układem oraz monitorowanie zużycia energii. Instalatorom pozwala z kolei szybciej reagować na ew. awarie, dzięki funkcji wyświetlania informacji o błędach czy usterkach.

Adapter sieciowy Aquarea Smart Cloud CZ-TAW1 już za 1zł!

Panasonic uruchomił promocję na rozwiązanie do monitorowania pracy pomp ciepła powietrze-woda Aquarea, czyli Panasonic Smart Cloud. Do końca października adapter sieciowy CZ-TAW1 będzie można kupić jedynie za złotówkę.

Aby skorzystać z promocji wystarczy, że instalator dokona zakupu kompletu pomp Aquarea z generacji H u autoryzowanego dystrybutora Panasonic. Następnie użytkownik musi już tylko zarejestrować jednostkę Aquarea online i połączyć ją z interfejsem CZ-TAW1 za pomocą WiFi lub kabla Ethernet. 

Smart Cloud oferuje instalatorom takie udogodnienia, jak możliwość wyświetlania informacji o błędach oraz usterkach.

Dzięki temu mogą szybciej reagować na ewentualne awarie. Ponadto na przyszły rok planowane są kolejne funkcje, jak choćby kontrola techniczna oraz serwis na odległość. A ponieważ zmiany zostaną wprowadzone w chmurze, nie będzie potrzeby kupowania nowego adaptera. Jednocześnie Smart Cloud został zaprojektowany z myślą o użytkownikach końcowych.

Dzięki rozwiązaniu będą oni mogli z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenie mobilnego czy też komputera PC monitorować zużycie energii i regulować pracę jednostek.

Dla właścicieli nieruchomości komercyjnych dużą zaletą jest możliwość dokładnej analizy zużycia energii. Smart Cloud pozwala bowiem monitorować jej wykorzystanie w trybie dziennym, tygodniowym, miesięcznym lub rocznym. 

Promocja na Aquareę Smart Cloud trwa do 31.10. 2016 r. W tym czasie przy zakupie kompletu pomp Aquarea z generacji H, adapter Smart Cloud dodawany jest za 1 zł.

 

Sprawdź szczegóły