Action Energy zostało partnerem handlowym firmy Gorenje - producenta pomp ciepła.

Action Energy partnerem firmy Gorenje
System ogrzewania oparty na pompie ciepła to niezawodność i oszczędność energii. Około 3/4 niezbędnej energii można pozyskać za darmo z najbliższego otoczenia, a to obniża koszty ogrzewania o 60 - 75 %. Początkowy koszt inwestycji zwraca się najpóźniej w ciągu 7 lat - czytamy na www.actionenergy.pl.

Gorenje
Nazwa Gorenje stała się synonimem wysokiej jakości, niezawodności i śmiałej kreacji. Dzięki innowacyjności i technicznej perfekcji Gorenje już od ponad 60 lat współtworzy najwyższe standardy w przemyśle chłodniczym. Produkcja Gorenje bazuje na synergii technologii chłodniczej i pomp ciepła już od 30 lat, Gorenje było bowiem jednym z pierwszych producentów sanitarnych pomp ciepła. Rozwojem technologii pomp ciepła zajmują się dzisiaj najwybitniejsi specjaliści Gorenje, którzy od lat tworzą produkty dla tej marki. Dzięki połączeniu tradycji, wiedzy i innowacji pompy ciepła Gorenje, spełniające najwyższe europejskie standardy, gwarantują wysoką jakość i niezawodnie ogrzeją twój dom nawet w najzimniejsze dni.


O Action Energy
Action Energy to spółka Grupy Kapitałowej ACTION specjalizująca się we wdrażaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań z zakresu energii odnawialnych. Dynamicznie rozwijająca się Grupa Kapitałowa ACTION to jeden z największych dystrybutorów produktów IT i RTV/AGD. Grupa pod markami własnymi produkuje sprzęt komputerowy i materiały eksploatacyjne. ACTION od wielu lat współpracuje z ponad 250 producentami, oferując w ten sposób produkty najbardziej liczących się na świecie dostawców. Wśród partnerów frmy znajduje się większość wiodących marek, m.in. Acer, AMD, ASUS, Bosch, Candy, Canon, Gigabyte, Hewlett-Packard, Intel, JVC, LG, LIEBHERR, Microsoft, Nikon, Panasonic, Philips, Samsung, Sony, Sharp, Toshiba. W swojej ofercie ACTION ma również nagradzane za wysoką jakość produkty pod własnymi markami: Actina, ActiveJet (m.in. komputery stacjonarne, serwery, zasilacze, materiały eksploatacyjne).