Symon Spinks, pracownik Spalding Air Conditioning Services jest jednym z 12 mężczyzn, który uwiecznił się na fotografii kalendarza 2009 tak, jak go Pan Bóg stworzył...


Na pomysł wydania kalendarza Spalding 2009 z nagimi biznesmenami wpadł fryzjer Sharon Peter. W wydaniu kalendarza pomogła Fundacja Macmillan Cancer Support.
Symon Spinks był wśród tych, którzy skłonni byli zapłacić 250 £, rozebrać się do naga i dostać na okładkę kalendarza z godnego powodu - by wspomóc chorych na raka.
Symon Spinks, uruchomił przedsiębiorstwo Spalding Air Conditioning Services we współpracy z partnerem Robem Lyonem. Spalding Air Conditioning Services powstała w roku 2006, rozpoczynając od dostarczania i montażu klimatyzacji do domów i małych firm. Od tego czasu firma rozwinęła się podejmując większe projekty, w tym instalacje i konserwacje w szkołach i dużych biurowcach.


Symon Spinks - zdjęcie z kalendarza
Na stronie internetowej firmy, Symon napisał: "We always wanted to set out to provide a value for money package to our customers along with a solid customer service".
Kalendarz kosztuje 6,99 £ a zysk z 20 sprzedanych sztuk pokrywa jeden dzień pracy pielęgniarki z Fundacji. Każdy sponsor wpłacał 250 £ za stronę ze zdjęciem.

To get a copy of the calendar, postal orders for £9(cheques payable to Macmillan Cancer Support), can be sent to Macmillan Cancer Support, c/o Strands of Spalding, unit 2 Macs Neighbourhood Centre, Woolram Wygate, Spalding, Lincs, PE11 3GD. Alternatively you can call 01775 768999.