Tradycyjnie, podczas kwietniowych targów MTP w Poznaniu rozdano "Złote Medale MTP" - za najlepsze produkty oraz wyróżnienia "Acanthus Aureus" - za atrakcyjne stoiska targowe.

Acanthus Aureus dla DARCO
Acanthus AureusW konkursie Acanthus Aureus wyróżniane są stoiska, których architektura sprzyja realizacji celów marketingowych wystawcy i ułatwia kontakty z klientami. Organizatorem Konkursu są Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Celem konkursu jest nagradzanie stoisk wystawienniczych najlepiej zaprojektowanych i przygotowanych dla realizacji strategii marketingowej firmy uczestniczącej w targach jak również wyłanianie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych zapewniających możliwość realizacji podstawowego założenia jakie powinno skłaniać firmy do uczestnictwa w targach tzn. stworzenie przez firmę podczas targów atmosfery właściwej dla bezpośredniej komunikacji z klientem i z rynkiem oraz pozytywnego postrzegania wizerunku firmy przez klientów. W konkursie biorą udział wystawcy uczestniczący w targach organizowanych przez MTP, projektanci stoisk oraz firmy budujące stoiska. Kapituła Konkursu dokonuje ostatecznego wyboru stoisk przyznając wystawcy medal wraz z dyplomem, projektantowi dyplom oraz wykonawcy certyfikat realizacji stoiska nagrodzonego w konkursie.

W konkursie Acanthus Aureus na Międzynarodowych Targach Kominkowych KOMINKI 2010 nagrodzone zostało stoisko nr 13 (w pawilonie 9) firmy DARCO Sp. z o.o. z Pustkowa. Gratulujemy!


Źródło: Darco Sp. z o.o.