Swegon - ErP READY

ErP (Energy-related Products) to produkty związane z energią, do których zaliczane są między innymi agregaty chłodnicze oraz pompy ciepła. Pojęcie zdefiniowane zostało w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2009/125/WE, której...

Komentarze: 0

Swegon z Diamentem Forbesa 2018

W dniu 15 marca 2018 wręczono DIAMENTY FORBESA dla firm z województwa Wielkopolskiego. Wśród laureatów znalazła się firma Swegon.

Komentarze: 0

Certyfikat ISO 14001 dla Swegon Group AB

Pragniemy poinformować, że producent urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych Swegon AB posiada certyfikat ISO 14001.

Komentarze: 0

Certyfikat ISO 9001 dla Swegon Group AB

Miło nam poinformować , że producent urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych Swegon AB posiada certyfikat ISO 9001.

Komentarze: 0

Nowa generacja central wentylacyjnych GOLD

Znany z doskonałej jakości urządzeń wentylacyjnych, szwedzki koncern Swegon, gwarantuje spełnienie parametrów technicznych nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Komentarze: 0

Swegon przejmuje RUSKIN AIR MANAGEMENT LTD

Firma Swegon przejmuje Ruskin Air Management Ltd., czołowego producenta urządzeń przeciwpożarowych, oddymiających i wentylacyjnych w Wielkiej Brytanii.

Komentarze: 0

Swegon 25-lecie działalności w Polsce.

" Na co dzień nie zauważamy upływającego czasu, delikatny rytm życia odmierzany przez sekundy, które łączą się w minuty, minuty stają się godzinami, z których dalej wyrastają dni, miesiące i lata. W 2016 roku mija 25 lat...

Komentarze: 0