Na najciekawsze stoiska targów głosują : Wystawcy, odwiedzający targi, graficy odpowiedzialni za CI firm, projektanci wzornictwa przemysłowego, architekci, twórcy prezentacji multimedialnych, designerzy i firmy organizujące wystąpienia.

9. edycja konkursu standOUT. POLEKO 2012 Komtechnika 2012 Gmina 2012 Dworzec 2012
Głosujemy do 14 grudnia br. Galeria konkursowych realizacji na exspace.pl w dziale standOUT.

ZASADY GŁOSOWANIA:

Każdy z głosujących może zagłosować na wybraną przez siebie ilość stoisk. Przy każdej realizacji jest punktacja <1-5> . Przyznajecie oceny realizacjom, które Waszym zdaniem są interesujące. Wynik końcowy jest wyliczany średnią arytmetyczną zmodyfikowana o współczynnik liczby oddanych głosów na stoisko podzielony przez całkowitą liczbę głosów.

U podstaw konkursu standOUT. legło przekonanie, że dobrze zaprojektowane stoisko pozwala osiągnąć przewagę konkurencyjną. Stanowi integralną część wizerunku firmy, wyrażając jej filozofię i indywidualny charakter. Dobry design i nietuzinkowa realizacja przekładają się na konkretne osiągnięcia biznesowe. Wystawcy przekonują się, że warto wcielać w życie trudne i wymagające projekty. Wysiłek ten jest zauważany i doceniany. Z drugiej strony zwracamy uwagę świata designu, na prężnie funkcjonującą branżę, która potrzebuje uzdolnionych projektantów. Doceniamy i honorujemy najlepszych z nich, obejmując mecenat nad zdolnymi twórcami, designerami i grafikami.

exspace.pl |BEYOND FAIR DESIGN, inicjatywą standOUT. zaprasza do dyskusji wszystkich, którzy zaangażowani są w sukces wystąpienia targowego. W 8-miu edycjach standOUT. oddano już ponad 31000 głosów. To wspaniały wynik. Dziękujemy!
Zapraszamy do głosowania w 9. Edycji konkursu standOUT.
Czekamy na Wasze głosy do dnia 14 grudnia.