Według stanu na dzień 20 stycznia w tegorocznym FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA zaprezentuje się 86 wystawców. Czy FORUM 2009 pobije rekord zeszłorocznych targów z 111 wystawczami?FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA
to jedyna w kraju wystawa w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Uczestnictwo w FORUM - SALONIE zadeklarowało już 86 wystawców!
Siódma edycja FORUM odbędzie się w dniach 18-19 marca 2009 roku w Warszawie (środa - czwartek), w Centrum Kongresowo-Hotelowym "Gromada" przy ul. 17 Stycznia 32.

Organizator poinformował naszą redakcję, że powierzchnia wystawy będzie w tym roku większa niż w 2008. Wystawa będzie się poraz pierwszy odbywać na dwóch poziomach hotelu "Gromada".
Lista wystawców nie została jeszcze zamknięta. Uczestnictwo w FORUM - SALONIE zadeklarowało już 86 wystawców (stan na 20.01.2009):

AC-KLIMA
AERECO WENTYLACJA
AIR SPIRALO
AIRCONSYS
ALFACO POLSKA
ALNOR SYSTEM WENTYLACJI
ALP-TECH
ALTERNATYWNE SYSTEMY KOMFORTU
ARCELORMITTAL
ARMACELL POLAND
ASPEKT
ATMOPOMIAR
B&L INTERNATIONAL
BARTOSZ
BELIMO SIŁOWNIKI
BERLINERLUFT
BH-RES
BSH-KLIMA POLSKA
CENTRUM KLIMA
CIAT
CONEL
CWK
DACPOL
DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND
DARCO
DST POLSKA
EKOKLIMAX-PROJEKT
ELEKTRONIKA
ELTA POLSKA
EMERSON NETWORK POWER
FAST-POLSKA
FIESTA
FINCOMFORT POLSKA
FISCHERPOLSKA
FLOP SYSTEM
GEOCLIMA SYSTEMY KLIMATYZACYJNE
GREKA
GRYFITLAB
HILTI POLSKA
HTS
IGLOTECH
ISTPOL
K-FLEX POLSKA
KARPOL
KIMO
KLIMA-THERM
KLIMASTAR ENGINEERING
KLIMAWENT
KLINGENBURG
LENZE-ROTIW
LINDAB
MAXAIR HVAC TECHNIC
MERCOR
METALPLAST
OMNI SCALA
ONNINEN
PAROC POLSKA
PRO-ORGANIKA
PRO-VENT
QUATROVENT
RC POLSKA
RDJ KLIMA
REKUPERATORY.PL
ROSENBERG KLIMA POLSKA
SIEMENS
SIGARTH
SIGMAWENT
SMAY
TEKLIM
TEST-THERM
TESTO
THERMAFLEX IZOLACJI
UNIWERSAL
VENTURE INDUSTRIES
WENTECH
WILLI
WOLF - TECHNIKA GRZEWCZA
ZIEHL-ABEGG POLSKA

Ponadto swoje stoiska mieć będą:

Ashrae Polonia
Chłodnictwo i Klimatyzacja
eer.pl
Instal
Instalacje
klimatyzacja.pl, ogrzewnictwo.pl
Korporacja Kominiarzy Polskich
Polski Instalator
Rynek Instalacyjny
Systemy Instalacyjne
wentylacja.com.pl

Program seminariów FORUM oraz będą zawierały praktyczne informacje dla projektantów. Nowością edycji 2009 będą seminaria dla zarządców nieruchomości.
Seminaria odbywające się podczas FORUM tradycyjnie poprowadzą doświadczeni specjaliści reprezentujący uczelnie, instytucje i przedsiębiorstwa specjalizujące się w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Nie jest znany jeszcze szczegółowy program seminariów.
Jak co roku odwiedzający FORUM i SALONU wystawę oraz seminaria będą mogli zdobyć wartościowe nagrody, a osoby głosujące w Konkursie na najciekawszy produkt wylosować atrakcyjne upominki. Wśród projektantów rozlosowane zostaną profesjonalne programy do projektowania instalacji, a wśród instalatorów profesjonalne elektronarzędzia. Wszyscy uczestnicy otrzymają katalog wystawców (drukowany i na płycie CD), materiały informacyjne oraz najnowsze wydanie branżowego biuletynu "Cyrkulacje".
Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja (www.wentylacja.org.pl) - zrzeszenie osób związanych z branżą wentylacyjną.
Szczegółowy program seminariów, lista wystawców oraz inne ważne informacje dotyczące imprezy zamieszczane są na stronie internetowej www.forumwentylacja.pl.

Komentarze

  • Frekwencja

    Frekwencja zwiedzających będzie bardzo duża bo coraz więcej jest studentów i projektantów, a ci teraz się nudzą , bo nie ma roboty.

  • Targi a kryzys

    Jestem bardzo ciekawy, jak kryzys gospodarczy wpłynie na frekwencję na targach. Sporo zwłaszcza dużych firm tnie budżety przeznaczone na marketing - nie chciałbym, aby tegoroczne targi były mniejsze niż ubiegłoroczne.