W imieniu Centrum Targowego Pomorza i Kujaw mamy przyjemność poinformować Państwa o 7 edycji Międzynarodowych Targów Urządzeń, Technologii do Wytwarzania i Zastosowania Pelletu i Brykietu „PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO”, które odbędą się w dniach 24-26 czerwca 2009r. w Bydgoszczy w hali Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59.

Niestabilny rynek oraz rosnące ceny paliw w Polsce i na świecie powodują sukcesywny wzrost popularności pelletu, brykietu oraz urządzeń do ich spalania wśród odbiorców instytucjonalnych i klientów indywidualnych.Jak co roku, staramy się zbudować możliwie największą, ciekawą ofertę tej branży dla zwiedzających. Na stoiskach wystawienniczych firmy zaprezentują bogatą ofertę urządzeń oraz kompletnych linii technologicznych do produkcji pelletów, brykietów z trocin i innych surowców, nowoczesne kotły grzewcze, piece, kominki, palniki na pelet, automatykę i armaturę dla kotłowni na biomasę, suszarnie, rozdrabniacze, pelety i brykiety itp.

Targi PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO organizowane są przy poparciu Ministra Środowiska Macieja Nowickiego, pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki Waldemara Pawlaka, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Rafała Bruskiego, Prezydenta Bydgoszczy Konstantego Dombrowicza.

W 2009 roku planujemy bogaty program konferencji towarzyszących targom, spotkań branżowych. Odbędą się m.in. dwie Konferencje – krajowa i zagraniczna z tłumaczeniem symultanicznym. W pierwszym dniu targów 24 czerwca będzie miała miejsce Konferencja pt. „Rynek pelet i brykietów – możliwości rozwoju” współorganizowana z m-cznikiem Czysta Energia.

W drugim dniu targów 25 czerwca odbędzie się Konferencja międzynarodowa współorganizowana ze szwedzkim Bioenergy International i BioDest Sp. z o.o. pt. „Aktualności Rynku Peletu – Trzecia Edycja”.

Zapraszamy Państwa do ekspozycji, organizacji spotkań podczas imprezy, promocji i reklamy, umożliwiając dotarcie do licznej i jednocześnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Więcej na www.ctpik.com.pl