Czym się tak właściwie zajmuje firma? Profil firmy wskazuje, że jest ona światowym liderem na rynku przenośnego sprzętu elektronicznego do pomiaru i analiz. Tak się składa, że firma obchodzi w tym roku swoje 65lecie. W związku z tym firma zapowiada organizowanie całorocznych kampanii promocyjnych. Dzięki nim klienci będą mogli poznać historię i najważniejsze produkty Fluke.

65. rocznica działalności firmy FLUKE
Firma została założona w 1948 roku przez Johna Fluke'a w Springdale (stan Connecticut, USA). Obecnie siedziba Fluke znajduje się w Everett w stanie Waszyngton. W 1993 roku firma kupiła od Philips Electronics oddział urządzeń testowych i pomiarowych z siedzibą w Eindhoven w Holandii. Lokalizacja ta do dziś pełni funkcję regionalnego biura firmy na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. W Wielkiej Brytanii Fluke posiada swój oddział i zakład produkcyjny w Norwich (hrabstwo Norfolk).

John FlukeMisją Fluke jest utrzymanie światowej pozycji na rynku kompaktowych, elektronicznych przyrządów pomiarowych dla profesjonalistów. Nasze przyrządy są wykorzystywane na całym świecie przez techników i inżynierów do prac serwisowych, instalacyjnych, konserwacyjnych oraz w testach linii produkcyjnych i kontroli jakości. Firma Fluke posiada obecnie biura w 13 krajach europejskich i dostarcza swoje produkty do ponad 100 krajów świata. Dochody ze sprzedaży w Europie stanowią około 40% łącznej wartości w ujęciu globalnym. na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 2500 pracowników na całym świecie.

Chcemy przybliżyć Klientom historię firmy – 65 lat badań i prac rozwojowych, które zaowocowały powstaniem najbardziej innowacyjnych narzędzi na rynku. Zależy nam, by Klienci mogli poznać i przetestować nasze produkty. Dlatego przygotowaliśmy, rozłożoną na cały rok, serię promocji mających przybliżyć nasze produkty. Kalendarz promocji przedstawiony jest na stronie: www.fluke.pl/65.

Źródło: ''