Data rozpoczęcia
2013-04-19
Data zakończenia
2013-04-21
Miejsce
Bielsko-Biała

43 Międzynarodowe Targi Budownictwa Twój Dom 2013
Targi TWÓJ DOM, największe targi budowlane w Polsce południowej, to doskonała okazja do zaprezentowania oferty na szerokim forum inwestorów , architektów, wykonawców i dystrybutorów.

Zapraszamy do udziału lub odwiedzenia kolejnej, 43 edycji

Międzynarodowych Targów Budownictwa
TWÓJ DOM 2013 w Bielsku- Białej

pod patronatem Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego,
Marszałka Województwa Śląskiego,
Prezydenta Miasta Bielska-Białej


Targi TWÓJ DOM, największe targi budowlane w Polsce południowej, to doskonała okazja do zaprezentowania oferty na szerokim forum inwestorów , architektów, wykonawców i dystrybutorów.

Tematem przewodnim targów będzie „Budynek energooszczędny” - czyli obiekt pozwalający maksymalnie obniżyć koszty jego użytkowania, a jednocześnie przyjazny dla środowiska naturalnego. Temat ten poparty będzie specjalną Konferencją w dniu 19 kwietnia o godz. 13.00.

Zorganizowana też będzie specjalna ekspozycja „Wyspa Nowości, Niskoenergetyczna”, na której zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania i technologie energooszczędne.

Międzynarodowy charakter, dogodne położenie przygraniczne targów sprawia, że są one miejscem kontaktów z firmami z Czech, Austrii i Słowacji, licznie odwiedzającymi tę imprezę.

Giełda Kooperacyjna – Spotkania Brokerskie, jest imprezą towarzyszącą targom, organizowana w ramach europejskiej sieci Enterprise Europe Network , przeznaczona jest dla firm zainteresowanych bezpośrednimi spotkaniami w czasie targów z przedstawicielami biznesu krajów europejskich. Udział w nie jest bezpłatny. Rejestracja już rozpoczęta.

Targi to również okazja do zdobycia prestiżowych nagród, jak: nagrody Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Pucharu Prezydenta Bielska-Białej oraz Złotych Filarów Budownictwa.

Impreza ta odbędzie się w dniach 19 – 21 kwietnia br. w Bielsku – Białej, w Hali Wystawowej
przy ul. Karbowej 26 w godzinach 10.00 – 18.00 każdego dnia.
Więcej o targach na: www.targibielskie.pl

Organizatorem imprezy jest Biuro Promocji i Wystaw ASTRA, które serdecznie zaprasza do udziału lub odwiedzenia tego ważnego w regionie wydarzenia.