Targi to okazja aby pozyskać nowych kontrahentów, a stałych przekonać o swojej pozycji na rynku, konkurencyjności i solidności.

42 Międzynarodowe Targi Budownictwa JESIEŃ 2012 w Bielsku - Białej
42 MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA JESIEŃ 2012 w Bielsku – Białej
Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku - Białej stwarzają możliwość nawiązania kontaktów z firmami nie tylko polskimi, ale również z Czech, Słowacji i Austrii, których przedstawiciele coraz liczniej odwiedzają targi w Bielsku - Białej.

Wieloletnie tradycje tych spotkań, prestiżowe patronaty, a także interesujące imprezy towarzyszące sprawiły, że targi te są licznie odwiedzane i oczekiwane zarówno przez inwestorów jak i firmy budowlane.
Równocześnie z 42 Międzynarodowymi Targami Budownictwa „JESIEŃ 2012” odbędą się 14 Targi Technik Grzewczych i Instalacyjnych "INSTAL - SYSTEM 2012”. Połączenie tych dwóch tematów daje bogatszy przegląd ofert targowych.

WYDARZENIA TARGOWE:

■ Giełda Kooperacyjna

Zapraszamy firmy poszukujące kontaktów oraz partnerów zagranicznych do wzięcia udziału w Giełdzie Kooperacyjnej, która odbędzie się pierwszego dnia targów. Giełda jest realizowana poprzez sieć Enterprise Europe Network.
Udział w niej jest bezpłatny.
Rejestracja do Giełdy już trwa. (więcej na: www.targibielskie.pl)

■ Wyspa Nowości
Na specjalnej wydzielonej powierzchni w Hali Wystawowej będą się odbywać prezentacje innowacyjnych produktów i technologii budowlanych, a także instalacyjnych. Nowości w tej edycji będzie dużo. Warto się z nimi zapoznać.

■ Konferencje i seminaria
W czasie targów odbędą się ciekawe konferencje i seminaria, m. in. organizowane przez Śląską Izbę Inżynierów Budownictwa oraz Międzynarodowe Konsorcjum „Platforma Bezpieczeństwa Międzynarodowego”. Szczegóły w programie targów: www.targibielskie.pl

INFORMACJE TARGOWE:
■ Targi odbędą się w nowej Hali Widowiskowo-Sportowej w Bielsku-Białej, przy ul. Karbowej 26 od 21 do 23 września 2012 roku w godz. od 10.00 do 18.00 każdego dnia.
■ Przewidujemy udział ok. 150 firm z Polski i zagranicy z branży budowlanej, instalacyjnej i wyposażenia wnętrz.
■ Powierzchnia wystawiennicza – ok. 5 000 m² Hali i 1500 m² na terenach zewnętrznych.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw ASTRA.
Strona internetowa targów JESIEŃ 2012: www.targibielskie.pl