Data rozpoczęcia
2010-09-24
Data zakończenia
2010-09-26
Miejsce
Bielsko-Biała

38. Międzynarodowe Targi Budownictwa JESIEŃ 2010

Zapraszamy Państwa serdecznie na spotkanie producentów, inwestorów, projektantów związanych z budownictwem na 38 MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA JESIEŃ 2010 pod patronatami Ministerstwa Infrastruktury, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego i Prezydenta Miasta Bielska-Białej

Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku - Białej stwarzają możliwość nawiązania kontaktów z firmami z Czech, Słowacji i Austrii, to okazja aby pozyskać nowych kontrahentów, a stałych przekonać o swojej pozycji na rynku, konkurencyjności i solidności.

Tematem wiodącym targów będzie Dom energooszczędny - oparty o zasady budownictwa zrównoważonego, przyjazny dla człowieka i środowiska.
Ekspozycja i program targów koncentrować się będą wokół bezpiecznych, ekologicznych materiałów budowlanych i technologii zapewniających wysoką sprawność energetyczną , komfort i funkcjonalność budynku.

O randze targów świadczy niezmiennie wysoka liczba zwiedzających, w ostatnich latach wynosi ona ponad 6 tys. osób. Naszym wystawcom oferujemy profesjonalne przygotowanie i organizację imprezy oraz wszelkie usługi potrzebne do skutecznego promowania firmy na targach.

www.targibielskie.pl

Źródło: ''