Data rozpoczęcia
2010-03-06
Data zakończenia
2010-03-07
Miejsce
Kraków

28 Wiosenne Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2010


Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE to największa i najpoważniejsza impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości, a Murator EXPO to niekwestionowany lider wśród organizatorów targów w Polsce.
Premierowa edycja Targów Nieruchomości Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE odbyła się jesienią 2001 roku w Hali Warszawianki, kolejne - już na warszawskim Torwarze. Targi odbywały się dotychczas trzy razy w roku. Począwszy od 2007 roku planujemy organizację czterech edycji targów rocznie w Warszawie. Planujemy ponadto wprowadzenie regionalnych edycji imprezy w większych miastach Polski. Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE organizujemy pod patronatem najwyższych władz resortowych, prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, uznanych na rynku organizacji i stowarzyszeń branżowych, przy promocyjnej współpracy wiodących ogólnopolskich, regionalnych i branżowych mediów.
Niezmiennie naszym celem jest możliwie pełna prezentacja oferty rynku mieszkań, domów i kredytów oraz wszechstronna pomoc inwestorom w bezpiecznym pokonaniu drogi do własnego "M". Wierzymy, że zadanie to, niezależnie od zmieniającego się rynku, wypełniamy zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów - Wystawców i Publiczności.
Świadczą o tym liczby - w dotychczasowych szesnastu edycjach targów wzięło udział ponad 2 000 wystawców, a odwiedziło je blisko 200 000 osób zainteresowanych własnym lokum. Targowa frekwencja, zarówno wśród Wystawców jak i Gości, daje Targom Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE pozycję lidera wśród imprez targowych dedykowanych rynkowi nieruchomości w Polsce.
Indywidualni inwestorzy poszukujący własnych "czterech kątów" tradycyjnie na Targach Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE mają do dyspozycji, w jednym miejscu i czasie, oferty deweloperów, spółdzielni i banków. Targowi goście poszukujący fachowej rady, jak bezpiecznie i tanio kupić mieszkanie mogą brać udział w otwartych wykładach, prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Spotkań ze specjalistami poświęconych współpracy z deweloperami, bezpieczeństwu transakcji, kredytom, podatkom i ulgom odbywa się każdorazowo na Targach Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE ponad dwadzieścia. Dodatkowo odwiedzający targi mogą brać udział w konkursach z nagrodami. Naszym najmłodszym gościom oferujemy fachową opiekę i profesjonalnie wyposażony kącik zabaw.
Szczegóły: www.targimieszkaniowe.pl