Firma Elektra w roku 2010 obchodzi 25-lecie istnienia.

25 lat Elektra
25 lat ElektraW 2010 roku firma ELEKTRA obchodzi 25 lat swojej działalności. ELEKTRA została utworzona w 1985 roku i jest największym i najbardziej renomowanym producentem systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego w Europie Środkowej.
Produkty marki ELEKTRA dostępne są na terenie całej Polski w sieci autoryzowanych dystrybutorów i instalatorów oraz w kilkudziesięciu krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej i w Australii.

O firmie
ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego oraz w systemach wentylacyjnych z odzyskiem ciepła zarówno dla budownictwa mieszkaniowego, jak też obiektów przemysłowych. ELEKTRA została utworzona w 1985 roku i jest największym i najbardziej renomowanym producentem systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego w Europie Środkowej. Od początku działalności największym priorytetem była jakość oferowanych produktów. Tylko w ten sposób możliwe było osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów oraz wiodącej pozycji na rynku ogrzewania elektrycznego w Polsce. Zostało to poparte licznymi nagrodami, m.in. Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, Srebrnym Asem dla najlepszych polskich przedsiębiorstw i inwestorów, Brązowym, Srebrnym oraz Złotym Kaskiem Polskiej Izby Przemysłowo Handlowej a także Złotym Laurem Konsumenta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz obsługi Klientów poparta została w 1998 roku uzyskaniem certyfikatu systemu jakości ISO 9002 oraz ISO 9001 w 2003 roku.
Źródło: ELEKTRA Sp.J.