Data rozpoczęcia
2013-10-22
Data zakończenia
2013-10-25
Miejsce
Rumia

1tool to program narzędziowy firmy CAREL, umożliwiający samodzielne tworzenie aplikacji dla sterowników swobodnie programowalnych serii pCO.


Szkolenia dają wymierne korzyści firmom, które w nich uczestniczą. Jest to możliwe dzięki atrakcyjnej cenowo gamie sterowników swobodnie programowanych z serii pCOXS, pCO1, pCO3, pCO5 jak i nowoczesnemu programowi narzędziowemu. Niewątpliwym atutem poza atrakcyjną ceną jest wsparcie techniczne, udzielane uczestnikom szkolenia zarówno na etapie początkowym, gdy napotkają na problemy tworząc swoje pierwsze aplikacje, jak i w późniejszym terminie, gdy tworzyć będą bardzo skomplikowane programy.


Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w szkoleniu oraz zostają zarejestrowani w firmie CAREL we Włoszech.


Program szkolenia 1tool Basic:

Dzień 1

8.30-12.30/13.00-16.00

prezentacja sprzętowa rodziny pCO sistema
instalacja i omówienie środowiska programistycznego
funkcje podstawowe
tworzenie prostych aplikacji

Dzień 2

8.30-12.30/13.00-16.00

funkcje zaawansowane
makrobloki
moduły

Dzień 3

8.30-12.30/13.00-16.00

zarządzanie alarmami
zegar czasu rzeczywistego i strefy czasowe
komunikacja urządzeń w sieci lokalnej pLan

Dzień 4

8.30-12.30

komunikacja sterowników pCO z systemami nadrzędnymi (BMS)
komunikacja ze sterownikiem (pCO Manager)


Każdy uczestnik szkolenia musi posiadać własny komputer (laptop z myszką zewnętrzną), spełniający poniższe minimalne wymagania:

SPRZĘT (minimum):

Procesor: Intel Pentium 4/AMD Athlon 3.0 GHz lub Intel/AMD Dual Core 2.0 GHz
Ram: 2GB (Windows XP), 4GB (Windows Vista, Windows 7),
Dysk twardy: 10 GB wolnego miejsca
Port USB dla podłączenia konwertera USB/RS-485 dla komunikacji ze sterownikami pCO
Karta graficzna zapewniająca rozdzielczość ekranu 1024 x 768
Napęd DVD
Myszka zewnętrzna

OPROGRAMOWANIE:

System: Microsoft Windows XP Professional SP2 32bit, Windows Vista Business 32bit, Microsoft Windows 7 (32 or 64bit)
Przeglądarka Internetowa: Internet Explorer 6.0 lub wyższaZ uwagi na to, że program 1tool (tak jak i help oraz wszelkie dokumentacje dotyczące programowania) są w języku angielskim, od uczestników szkolenie wymagana jest znajomość tego języka w stopniu co najmniej podstawowym.Lista uczestników szkolenia zamykana jest na dwa tygodnie przed planowanym terminem. Szkolenie dochodzi do skutku, gdy swój udział potwierdzi minimum trzech uczestników!!!


Szkolenie 1tool Basic jest płatne. Do wyboru są dwa warianty szkolenia:

WARIANT 1 (opłata za szkolenie) w cenie 1 500 zł netto / osobę,
WARIANT 2 (opłata za szkolenie wraz z noclegiem ) w cenie 2 000 zł netto / osobę.Wariant 2, poza opłatą za samo szkolenie, obejmuje również opłatę za nocleg – 4 doby hotelowe ze śniadaniem w motelu Villa Zagórze (www.villazagorze.com.pl), bardzo blisko miejsca szkolenia (w odległości około 50 m).Opłatę za wybrany wariant szkolenia należy uiścić najpóźniej na tydzień przed terminem szkolenia, na podstawie otrzymanej faktury proforma.W czasie szkolenia uczestnicy otrzymują najnowszą wersję instalacyjną programu 1tool. Program po zainstalowaniu działa w pełni przez 90 dni. Aby móc używać program po upływie tego czasu, należy zakupić licencję w formie klucza USB. Cena licencji wynosi 499 EUR netto i płatna jest jednorazowo, tzn. późniejsze aktualizacje oprogramowania są bezpłatne.


Zgłoszenia należy wysyłać e-mailem na adres: michal.warmijak@alfaco.pl . W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko osoby uczestniczącej w szkoleniu, wybrany wariant szkolenia (z noclegiem czy bez), telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy) oraz podstawowe dane firmy tj. nazwa, adres, telefon, NIP.


Organizator: ALFACO POLSKA Sp. z o.o.
Źródło: ''