Data rozpoczęcia
2010-09-24
Data zakończenia
2010-09-26
Miejsce
Bielsko-Biała

12. Targi Technik Grzewczych i Instalacyjnych INSTAL-SYSTEM 2010
Zapraszamy na największe w regionie targi branży instalacyjnej i grzewczej 12 Targi INSTAL-SYSTEM 2010 pod patronatami Ministerstwa Infrastruktury, Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz Polskiej Korporacji Technik Grzewczych i Sanitarnych.

Targi te to szeroka prezentacja najnowszych osiągnięć i propozycji z zakresu techniki grzewczej, systemów instalacyjnych, wentylacji i klimatyzacji. Przygotowana też będzie specjalna ekspozycja dotycząca energooszczędnych technik grzewczych, wykorzystania odnawialnych źródeł energii, nowoczesnych systemów zapewniania komfortu cieplnego pomieszczeń.

Targi odbywają się pod hasłem 4xEnergia odnawialna, towarzyszą im konferencje tematyczne dotyczące wykorzystania energii słońca, wiatru, wody i ziemi.
Odbędzie się też konferencja Stowarzyszenia Miast Europejskich Energy Citys, jak również seminaria organizowane przez patrona targów Polską Korporację Techniki Grzewczej i Instalacji.

Udział w targach stwarza możliwość zorientowania się w potrzebach i oczekiwaniach inwestorów. Z uwagi na wieloletnią tradycję targi te są chętnie odwiedzane przez inwestorów, firmy z branży instalacyjnej, firmy wykonawcze.

www.targibielskie.pl
Źródło: ''