W czwartek 8 czerwca br. z okazji jubileuszu istnienia firmy BSH Klima Polska odbyło się spotkanie klientów, pracowników, przedstawicieli firm współpracujących i prasy.


Jubileuszową uroczystość rozpoczęły przemowy kolejno Franza Kainza – Prezesa RC oraz BSH Klima, który dziękował wszystkim współpracownikom, partnerom oraz klientom; następnie Piotra Urasińskiego – Vice-Prezesa RC Polska oraz Prokurenta BSH Klima, który zapoznał gości z historią firmy podsumowując jej 28-letnie osiągnięcia oraz 10-letnie oddziału polskiego i Hansa Ch. Metza - właściciela firmy BSH Klima.
Kolejną oficjalną odsłoną spotkania było przekazanie na ręce pani Dyrektor Ewy Makowskiej oraz dwojga jej podopiecznych, funduszy oraz prezentów dla Domu Dziecka nr 10 w Warszawie-Pyry od firm:
Schako Ferdinand Schad KG z Kolbingen
TLT-Turbo GmbH z Bad Hersfeld
SIROCCO LUFT UND KLIMATECHNIK GmbH z Wiednia
TTL Tür + Torluftschleier z Winterbach
ORION AL-KO AG z SPREITENBACH
HUBER & RANNER GmbH z Pocking
Südluft Systemtechnik GmbH z Plattling
RC Polska Sp. z o.o.
BSH- Klima Polska Sp. z o.o.
oraz darczyńców anonimowych i gości zabawy.
Oficjalna część była przeplatana konsumpcją oraz rozmowami na świeżym powietrzu. Można było samodzielnie ulepić dzban z gliny bądź wybić monetę BSH Klima. Były tańce i konkursy oraz występy teatru Mit z Wrocławia.
Zaproszeni goście i pracownicy firmy symbolicznie wypuścili w niebo ogromną ilość niebieskich balonów z logiem BSH Klima i pozowali do zdjęcia „rodzinnego”.
Około godziny 22:00 goście zostali poczęstowani urodzinowym tortem, który został wniesiony przez aktorów z pochodniami.
Spotkanie było też okazją do przekazania wyrazów uznania pracownikom i złożenia firmom podziękowań za wieloletnią współpracę.
Na imprezie spotkali się znajomi, współpracownicy, klienci i redaktorzy prasy branżowej, razem blisko 200 gości. W ten czwartkowy wieczór zabawa trwała do późnego wieczoru. W serwisie fotograficznym przedstawiamy kilka szczegółów.


Gości witano chlebem i solą


Franz Kainz – Prezes RC i BSH Klima ....... ..... ......


Piotr Urasiński – V-ce Prezes RC Polska i Prokurent BSH Klima Polska


Hans Ch. Metz – Właściciel BSH Klima ....... ..... ......


Kwiaty od Wójta Lesznowoli Pani M. J. Bartyckiej-Wąsik


Franz Kainz i Piotr Urasiński
l


Przekazanie prezentów i czeków dla Domu Dziecka nr 10 w Warszawie-Pyry


Historia firmy przedstawiona przez Teatr MIT


Zdjęcie rodzinne


Goście z balonami BSH Klima


Firmowe balony poleciały w niebo


Niekończące się


rozmowy gości


Kowal rozdawał podkowy szczęścia
....... .....


Można bylo samodzielnie wybić pamiątkową monetę

Niektórzy sami lepili garnki


Produkty BSH Klima


Produkty BSH Klima

Teatr pantomimy „MIT” został założony w 19998 roku przez Tomasza Pietrzykowskiego i Mariusza Walkosza. Proponują oni zabawę oparta na działaniach mimicznych z elementami clownady, żonglerki i pokazów szczudlarskich. W dorobku maja też etiudy i spektakle czerpiące z tradycji pantomimy francuskiej i osiągnięć Henryka Tomaszewskiego.