Gość: Student:)
2016-12-27 16:28
Zyski ciepła od ludzi
Dzień dobry,
aktualnie zabieram się za pisanie pracy inż z tematu wentylacji. Muszę zanalizować zyski ciepła od ludzi w budynkach. Zastanawiam się czy ktoś z doświadczeniem mógłby wypowiedzieć się na temat obowiązujących w tej materii przepisów prawnych i norm. W której normie znajdę metodę obliczania zysków ciepła od ludzi lub która traktująca o tym jest wymagana przez polskie prawo. A także chetnię przyjmę propozycje literatury w tym temacie.
Z góry dziękuję:)
Gość: Gosc
2016-12-28 11:56
Re: Zyski ciepła od ludzi
Kolego po 1. Nie jest to forum studenckie , po 2. Idzies na łatwiznę bo wszystko jest w Internecie, po 3. Dodatkowo jak przeszukasz forum wszystko w nim znajdziesz. Wiadome jest ze po świętach się nie chce a najlepiej jakby ktoś za ciebie to napisał ale wysil się trochę bo uważam ze pomału studia inżynierskie już niczego nie uczą a zwłaszcza łatwości korzystania z dostępnej wiedzy.
Gość: gość
2016-12-28 12:59
Re: Zyski ciepła od ludzi
Dramat. a potem tacy ludzie po studiach przychodzą do mnie na rozmowę o pracę i jak dostają do dobrania klimę albo wentylację dla 3 pomieszczeń z orientacyjnymi zyskami to nie wiedzą co do czego się składa. Po to jesteś na studiach żeby się tego nauczyć a nie żeby ktoś Ci to dał na tacy !!
Gość: Student:)
2016-12-29 17:32
Re: Zyski ciepła od ludzi
Naprawde Panowie jestescie smieszni w tym co mówicie. Zamiast pomoc to tylko tzw hejt.
pozdrawiam
Gość: gość
2016-12-29 19:47
Re: Zyski ciepła od ludzi
to nie jest hejt. pytasz o podstawy, które są wszędzie - w książkach Pelecha, Lipskiej czy Recknagelu. To dla Ciebie powinno być zawstydzające, że nie znasz literatury podmiotu.