273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

zakupy w markecie budo.

Czy te pakowane w worki ekogroszki ze sklepow budowlanych to dobry wybor? Palicie tym normalnie? Bez problemów?

A czemu nie. W liroju swietny jest węgiel sztygar ich ekogogroszek w workach. Duza moc wychodzi oszczędniej bo mneij spalam jakies 2 worki mniej w miesiącu do tego odsiany z mialu i kamieni

W bricomanie węgiel sztygar w najlepszej cenie popieram najlepszy groszek ever – piekorze i inne nie umywają się do tej ajkosci

Ja tam kupuje w ich sklepie inetrentowym nie będę doplacal za transport ze stacjonarnych budowlanych. W sklepie inetrentowym maja dostawe gratis nawet do mojej wioski dojada. Pale premium i jestem mega zadowolony. Tani nie jest ale udało mi się w promocji kupic maja ich sporo co jakiś czas – to jest jakas zacheta dla mnie

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.