265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

zakup KOŁTON duox 25

Witam
Posiadam dom 11 x 10 m piwnica i parter i wysokie poddasze wszystko ogrzewane wychodzi mi ze ma ok 210 m2 ale nie wiem czy to dobrze liczę
Chciałby kupić piec z podajnikiem, ale oszczędny - jak każdy. I teraz żeliwny czy stalowy ?
Kilku moich znajomych pali równocześnie dwoma rusztami, czy tak można ? Czy to nie spowoduje przepalenia rusztu między podajnikiem eko a paleniskiem na drzewo i grubszy węgiel ?
Zainteresował mnie KOŁTON duox 25 bo ma nisko podajnik a ja mam niską piwnice , ma duże półki wodne + ruszt wodny- I TO CO MNIE NAJBARDZIEJ CIEKAWI CZY JAK BĘDĘ PALIŁ I EKO-GROSZKIEM Z PODAJNIKA I W TYM SAMYM CZASIE DORZUCAŁ DRZEWA CZY GRUPSZEGO WĘGLA - TO CZY TO SIE NIE ZUŻYJE SZYBCIEJ ???

Bardzo proszę o opinie a może ktoś z was już takm pali i możne coś na ten temat powiedzieć ???

Deń dobry
Ja jestem ze Slowacje a mam piec od Firmy Kolton - DUOX. W popiółu są duže spekance. Czy możesz napisać jak u was jest zainstalowany piec? Ako napr. czas podawania, przerwa po powaniu i td.....
Jaky ekogrośek mate do palenia? Prośe napisať na email: kocibal.fr@gmail.com
Dienkuje

Niestety nie polecam, sąsiad zakupił ten kocioł przegrzał sezon i gdy zapytałem czy kupić z tej firmy, odpowiedział: ''nigdy nie kupuj tego, ja kupiłem i żałuje.'' słowa użytkownika są najlepszą recenzją. Problem z serwisem, pogólnie kontakt się urywa po zakupie. Firma działa na zasadzie sprzedam-radź sobie. 5ta klasa, tak się reklamują, niestety tak nie jest... cena nie adekwatna do wykonania i konstrukcji.

Nie polecam nikomu, sąsiad zakupił od nich ecodesign i nigdy nie powtórzyłby tego błędu, spalanie i oszczędność to dramat. Uporczywe zaklejanie wymiennika, spieki. Serwis podpowiada ''zmień pan węgiel'' Brak słów, nie odbierają telefonów, po zakupie unikają kontaktu.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.