265
264
226
Strefa ekspertów HVACR

Wizualizacja central VTS z automatyką fabryczną

Chciałbym poinformować o nowej usłudze umożliwiającej uruchomienie wizualizacji pracy central z fabryczną automatyką VTS (uPC z karta TCP/IP). Jest to najtańsza opcja wizualizacji gdyż nie wymaga od klienta żadnych dodatkowych kosztów na oprogramowanie ani bramki itp.
Usługa polega na oprogramowaniu standardowej karty TCP i wgraniu dedykowanych stron z wizualizacją konkretnego urządzenia.
Ci ci próbowali korzystać z fabrycznego webserwera karty wiedzą jak uciązliwe jest interpretowanie sygnałów podanych w postaci 3 tablic z indexami zmiennych - dlatego proponujemy "nakładkę" która powoduje że obsługa jest intuicyjna i przypomina typową wizualizację z systemu BMS.
Więcej szczegółów na stronie: automatykaVTS.pl
Jestem ciekawy Waszych opinii o tym pomyśle.

Czy jak mam 6 centralek da się ten system zamontować? Mam obiekt w bydgoszczy - jaka będzie cena?

Tak, jak najbardziej można - wtedy de facto przechodzimy pomiędzy numerami IP poszczególnych kart, ale dla użytkownika jest to praktycznie niezauważalne, bo ma menu z nazwami central i po prostu wybiera sterowany układ.

Jeżeli chodzi o wycenę: jeżeli układy są "wystawione" do Internetu nie ma kosztów dodatkowych i dla 6 central uruchamiamy wizualizację za 3000 pln netto. Jeżeli trzeba dojechać, bo układy są tylko w sieci lokalnej do dochodzi koszt instalacji i dojazdu, ustalany indywidualnie.
Zapraszam do kontaktu.

chłopaki, ale ja już u was nie pracuje wiec kto wam to zrobi teraz hahaha

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.