273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Wentylacja w strzelnicy podziemnej

Witam. Potrzebuję do projektu studenckiego informacji na temat wentylowania strzelnicy usytuowanej pod ziemią (o ile do budynków coś znalazłem, ale jak macie więcej to proszę także, to do strzelnicy mam tylko info do takiej nad powierzchnią ziemi krytej. Proszę o informacje. Wesołych Świąt.

Miałem podobny problem wiosną i niestety nie znalazłem odpowiedzi. Będę wdzięczny za pomoc również w swoim imieniu.

Ale w czym masz problem?. Ile powietrza tam nawiać ile wywiać? O co chodzi sprecyzuj pytanie:)

rozwiązani wentylacji w strzelnicy podziemnej są właściwie takie same jak w nadziemnej

Chodzi o to, że mam przykład poglądowy i na dachu są gigantyczne rury. Jestem ciekaw czy maszynę, która to pompuje można schować pod ziemią, i nad nią zrobić kominy, a zbierać cały proch jakimiś mniejszymi ukrytytymi w stropie rurami

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.