265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

wentylacja w łazience

Też mam ten problem.Pojawił się dwa lata temu,po przebudowie kominów.Mieszkam w bloku.Kiedy mamy 15 stopni mrozu,ja w łazience mam 7.Kominiarz był,sprawdził i kazał sobie okno otwierać.Na drugi dzień u sąsiada podtruło się dziecko.Ja w obawie o życie synka i swoje uchylam okno w kuchni i mam otwarte drzwi w łazience.Co prawda jakoś z tej łazienki korzystamy,ale kosztem zdrowia,bo mały ciągle przeziębiony,ja również.Zapraszałam naszego zarządzającego z wspólnoty mieszkaniowej,żeby wykąpał się u nas w tym przeciągu,jakoś nie skorzystał.Nie wiem co z tym dalej robić?

Poproś w administracji o "wizję" taką co będzie kominiarz oraz przedstawiciel administracji najlepiej inspektor nadzoru budowlanego - niech sprawdzą dogłębnie usterkę,wyciągną odpowiednie wnioski i wydaja stosowne zalecenia.
---------------------------------------------------------------
" Bo kominiarski zawód ja mam i na czyszczeniu kominów się znam"

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.