273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

wentylacja hybrydowa a okap węglowy?

Hej mam pytanie, niebawem oddają mi mieszkanie deweloperskie do urządzenia. Dodam pierwsze wspólne M. chciałam się zorientować jak oceniacie okapy węglowe (?) z wkładem na prąd? będziemy mieli okazję podłączyć ewentualnie wentyhlację hybrydową jednak będzie to przeciąganie kanału w jakimś podwieszanym suficie i chciałabym tego uniknać. Słyszałam włansie że czasem okap jak najbardziej sie sprawdzi. czy moze ktoś coś powiedzieć jaka jest różnica jaka różnica w eksploatacji itp.? do9dam ze jest to salon z aneksem i będzie mieć 24m2. będą w nim dwa okna i wielkie wrota tarasowe, jeśli to ma jakieś znaczenie to mieszkanie jest na wysokim parterze no i metraż mieszkania to 58mkw. z góry dzięki

hej ponawiam pytanie, czy ktoś moze coś doradzić i pomóc?

Okap może być, to istotne podczas gotowania. Drugim elementem powinna być osobna kratka wentylacyjna.

a jakiś okap który można by polecić ? z tego co słyszałam są z tym wkładem węglowym (?) który się podłącza do prądu. Czy jest to odpowiednie rozwiązanie na taki metraż moze jakiś inny okap? A co z tą wentylacją ? średnio mi się uśmiecha robić podwieszany sufit w którym będzie szedł kanał nad kuchenkę do kuchni.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.