273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

wentylacja grawitacyjna

Witam,
po ostatnim przeglądzie kominiarskim okazało się, że jestem podłączona w łazience do jednego komina z sąsiadką z 3 piętra (blok 4 piętrowy - mieszkam na ostatnim piętrze). Poprzedni właściciel mieszkania bez wiedzy zarządcy bloku przeniósł kratkę wentylacyjną niżej co spowodowało brak ciągu. Trochę się zdziwiłam ponieważ mieszkam w tym bloku od 4 lat a brak ciągu u sąsiadki pojawił się dopiero w tym roku. Umówiłam się z kominiarzem na przeróbkę w przyszłym tygodniu ale niestety moja sąsiadka nie jest w stanie przyjąć tego do wiadomości - stwierdziła, że nie zostawi tak tej sprawy. Czy może mi ktoś wlepić jakiś mandat do czasu usunięcia usterki?

sąsiadka na pisiąt bulionów.

Spokojnie, nikt nie powinien tym bardziej, że nie byłeś poinformowany ale lepiej czym prędzej usunąć, żeby nie napatoczyć się na jakieś problemy, tym bardziej, że sąsiedzi czasami potrafią wleźć za skórę ;) Mój kolega miał podobny przypadek jednak zadzwonił po serwis 24h - http://frostchlod.cba.pl/ więc w przeciągu paru godzin problemu się pozbył. Zadzwonił do nich nocą więc nawet obeszło się bez tego, żeby sąsiedzi mieli się orientować :D

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.