Gość: Jollalojalna
2015-05-27 12:19
Wentylacja a zdrowie
Hej, mam pytanie odnośnie wentylacji. Konkretnie chodzi mi o to czy faktycznie wentylacja w domu ma, aż tak duży wpływ na nasze zdrowie jak to piszą na http://www.darco.com.pl/wentylacja1/art,7,wentylacja-lek-na-bol-glowy-.html ? Rozumiem, że to część pomieszczenia, ale wcześniej w domach były zwykłe kratki i tyle.. A teraz? Wentylacja mechaniczna, nawiewowa, reku.... coś tam? Czy to jest faktycznie takie ważne?
Gość: Jakoby
2015-05-27 13:36
Re: Wentylacja a zdrowie
No jest trochę do zrobienia w kwestii zdrowie jeżeli mówimy o klimatyzacji. Przecież to są elementy, które przewodzą powietrze a jak wdrożą do powietrza jakieś zanieczyszczenie to będziesz tym oddychać. Prosta sprawa. W przypadku http://www.biuro-styl.pl/pl/ montowaliśmy konkretne systemy.
Gość: denzi
2015-05-28 09:47
Re: Wentylacja a zdrowie
Zamiast się rozpisywać zobacz filmiki, Obraz więcej powie:
to o samej wentylacji (co i jak) https://www.youtube.com/watch?v=0exAi-KQIcA /> a to nieco więcej o tych technicznych rzeczach https://www.youtube.com/watch?v=Fj4fIgBOR4Y
Gość: eli
2015-05-29 07:39
Re: Wentylacja a zdrowie
tak czytam jak to sie ma do zdrowia,ale powiem ze w [pracy mamy klimatyzacje i jest masakra a to dlatego ze od niej po pierwsze oczy się wysuszaja, oczy tez a do tego ja osobiscie mam jakas chrype czy tez cos zalega w gardle. w okresie ziumowym jest ok kiedy jej nie uzywamy ale jak teraz od kwietnia już chodzi to problemy znow sie zaczely. jak to zliukwidowac?
Gość: irmas
2015-08-27 12:56
Re: Wentylacja a zdrowie
Wentylacja jest ważna, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Przecież system wentylacji zapewnia prawidłowy obieg powietrza w pomieszczeniach, to wymiana powietrza zanieczyszczonego na świeże. Gdy jej nie było wszystkie zapachy, opary z gotowania pozostawałyby we wnętrzach, a skąd brałby się tlen? Czasami wystarczy dokładnie poczytać specyfikacje urządzeń, aby wiedzieć, jak ważną częścią domu jest system wentylacji.