265
264
226
Strefa ekspertów HVACR

Uprawnienia budowlane instalacje sanitarne

Witam. Chciałbym zapytać o uprawnienia budowlane do projektowania instalacji wentylacyjnych, grzewczych itp. Mam inż. z Mechanika i Budowa Maszyn spec. Urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne, natomiast studia magisterskie robiłem na kierunku Energetyka spec. Klimatyzacja, wentylacja i ochrona powietrza. Moje pytanie jest czy w tym przypadku mogę starać się o uprawnienia w ograniczonym czy pełnym zakresie?

Z tego co wiem, to Izba uznała Energetykę i teraz już można. Sprawdz a liście kierunków.

Sam również nie jestem na sto procent pewny, ale też mi się wydaję, że od teraz można. Jeżeli jednak szybko ptorzebujesz pomocy w zakresie instalacji wodnych, to skontaktuj się z wod kan majewski na pewno Ci pomogą.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.