Dodaj zdjęcia

Dodaj załączniki

Post, na który odpowiadasz

Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. ===================================================== Oczywiście pierwsze uderzenie żony w piłeczkę i okno stojącego obok pola golfowego domku zostaje rozbite. Mąż trochę się zdenerwował: - Mówiłem żebyś uważała a teraz trzeba będzie tam iść przepraszać i może nawet zapłacić. Tak wiec golfiści idą do domku i pukają w jego drzwi. Momentalnie dochodzi ze środka miły glos mężczyzny. Proszę wejść. Po wejściu zauważają w domku: zbite kawałki szyby, rozbita stara wazę i siedzącego na kanapie kolesia. Koleś pyta: - Czy to wy zbiliście szybę? - Tak... przepraszamy za to bardzo - odpowiadają golfiści. - Hm, właściwie to nie ma, za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić trzy życzenia. Nie obrazicie się, jak spełnię wam po jednym, a sam zostawię sobie jedno na koniec? Nie, tak jest świetnie - odpowiada mąż. Ja bym chciał dostawać milion dolarów co roku. - Nie ma problemu mówi dżin - do tego gwarantuje, że będziesz bardzo długo żył. A ty młoda kobieto, czego chcesz? - Chciałabym mięć ogromny dom w każdym państwie, każdy z najlepszymi na świecie służącymi. Mówisz i masz - odpowiada dżin - Do tego obiecuje ci, ze do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie. A jakie jest twoje życzenie dżinie? - pyta małżeństwo. Ponieważ tak długo byłem uwięziony nie marze o niczym innym jak o seksie z tobą - zwraca się do kobiety dżin. I co ty na to kochanie? - pyta mąż. Mamy tyle kasy i domy... może się zgódź. Tak wiec żona kolesia z dżinem idzie na pięterko.... Cale popołudnie kochają się. Dżin jest wręcz nienasycony. Po 4 godzinach nieustannego seksu dżin kończy zabawę - patrzy jej prosto w oczy i pyta: - Ile masz lat ty i twój mąż? - - Oboje mamy po 45 lat. - Pierdolisz? 45 lat i WIERZYCIE w dżina?!