265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

System wentylacyjny

Posiadam system wentylacyjny: http://www.mirenergia.pl/rekuperatory/systemwentylacyjny.html


Jest on bardzo awaryjny?

Słyszałam wiele opinii na temat firmy Nikol. Ich centrale wentylacyjne spełniają wszelkie normy i pomagają odzyskiwać ciepło, przez co oszczędzać energię. Zdobywają wiele nagród i wyróżnień, sprawdź http://www.rekuperatory-nikol.pl/ - na swoje wymienniki ciepła udzielają aż 10 lat gwarancji.

jeżeli chodzi o montaż systemów wentylacji,klimatyzacji oraz instalacji sanitarnych,solidnym wykonawcą jest firma www.klimasystem.info.pl montowali system wentylacji naszej hali produkcyjnej.

A ja mam centralkę Frapol. Kupiłem bo to polski producent ,są długo na rynku i nie ma problemu z częściami . Co prawda wymieniany był wentylator ale na razie wszystko jest ok. Boję się pomyśleć co by było gdybym kupił u jakiegoś dystrybutora co sprzedaje cuda wianki a po dwóch latach ani widu ani słychu .
Polecam firmę instalacyjną www.amair.pl to oni mnie przekonali do kupna tej centralki, co prawda na stronie mają jakąś duńską centralę ale to podobno dobry produkt znanej europejskiej marki w dodatku mają fabryki w Polsce.

Frapol ostatnio daje ciała ze swoimi centralami, które wcale nie są długo na rynku jak powiedziałeś. W kwestii wentylacji domowej są jeszcze zieloni, tak jak thesslagreen. Wystarczy poczytac fora i opinie.
Lepiej zaufać na prawdę firmom które działają już od dłuzszego czasu w tej sferze.
Comair ponad 6 lat, Paul ponad 5, Aeris/Zehnder też 5+.

Meciek77 ma rację z ostrożnym podchodzeniem do nowości. Ja mam u siebie Valloxa od 5 lat i nic się z nim nie dzieje (rodzice mają valloxa od 12!!! lat i śmiga) ;)

niestety nic nie widać pod linkiem do mirenergi przebudowali coś, Nikol za drogi jak na swoją jakość ja mam pe-flexa z Theslą i działa luks na 180m2 zrobione za 16k

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.