Gość: Lepperowy
2016-07-11 22:52
Staż
Witam wszystkich forumowiczów,
Piszę pierwszy raz na waszym forum z zapytaniem czy móglby by mi ktoś doradzić gdzie warto byłoby pytać o staż zwiazanym z branża projektową instalacje sanitarne,grzewcze w Krakowie?
Gość: alekksx88
2016-11-15 20:06
Re: Staż
Witam wszystkich,
To jest krótkie zaproszenie o charakterze niedochodowym. Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza wszystkich do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w nagrodę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach finansuje nasza fundacja. Na tej stronie dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W zeszłym roku kursy wygrały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Fajne było to, że prezentowano bardzo oryginalne dokonania charytatywne: od edukacji wczesnoszkolnej przez wymianę międzynarodową po leczenie i rehabilitację. Nie tylko wsparcie finansowe.
Jeżeli jakiś aktywista NGO nie ma możliwości brać udział w konkursie w tegorocznej odsłonie akcji, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co roku.
Pozdrawiam,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako komercyjnego marketingu – chodzi o niedochodowy projekt dla wolontariuszy i działaczy społecznych.