265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Sposoby ogrzewania domu 100m2

Czy ktoś z forumowiczów ogrzewa dom o powierzchni 100m2 gazem? Macie może doświadczenie z gazem płynnym LPG? Jak to u was wynosi? Ja mam, ale szukam jakiejś skali porównawczej :)

My ogrzewamy gazem płynnym, propan dostarcza nam AmeriGas. Wychodzi to dość tanio, bo tankujemy tak około raz/dwa razy do roku. Jak zbiornik mamy na 2700 l to takie średnie zużycie to 3000 l. Ale ogrzewamy i gotujemy na tym gazie.

ogrzewania gazem trochę się boję jednak. Wolę swoje elektryczne, założyłem niedawno całe nowe ogrzewanie hybrydowe z Econovli, polega to na połączeniu ogrzewania na podczerwień z ogrzewaniem konwekcyjnym, jestem bardzo zadowolony, Econovli nie jest takie drogie, a zastosowanie ma bardzo szerokie i grzejniki są bardzo wydajne, wiec nawet nie musza chodzić na pełnej mocy

Montażem zbiorników na gaz płynny zajmuje się firma SA-ART, robią to bardzo profesjonalnie. Realizują projekty dla domu, przemysłu i rolnictwa.

Kontakt:

PHU SA-ART SŁAWOMIR MISZCZAK
31-579 Kraków,
al. Jana Pawła II 82 DS2 pok.213-214

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.