273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Magmatech, kotly, kocioł, piece, energon, falkon, person, vulkan, opinie

Co to za kociołki i jak z jakością?

Ja mam Magmatecha Energon i nie narzekam.Pracuje bezawaryjnie 4 sezon Bardzo ważne jest umieć obsługiwac piec i właściwie go wyregulować. Jeżeli masz wilgotną piwnicę i piec poza sezonem grzewczym "poci się" to napewno szybciej blacha przerdzewieje. Należy też kocioł dobrze wygrzewać i często czyścic, bo pod warstwą sadzy gromadzi sie wilgoć powodująca cicha korozję. Jak wyregulwać piec na ekogroszek znajdziesz na You Tube.Zasada działania podawania i regulacji u wszystkich poroducentów jest podobna.Moj kocioł posiada palnik Peg do groszku i sterownik Tech-st40..polecam go.Jest naprawdę dobry.

Fajne kociołki.solidnie wykonane.widziałem osobiście.Warte polecenia.Damian

Witam.oglądałem u nich w firmie kocioł i nie wiem na który sie zdecydować.Model Energon czy Falkon wybrać?co proponujecie?doradzcie???

Enegron jest o kilka punktów sprawniejszy.Ja mam i szczerze polecam.

A ja mam Falkona i szukam dobrych ustawień do miału..Jesli ktoś ma to poproszę.A Jeśli chodzi o piec to zakup zrobiłem dobry,jak narazie bez klopotów.warto kupic.

Kociołek przeszedł dopiero pierwszy sezon opalania, ale za to całkowicie bezawaryjnie (kocioł, podajnik, sterownik – wszystko śmiga od pierwszego włączenia). Jest to kocioł falkon z Magmatecha , wyposażony w Podajnik Peg, sterownik Tech-ST40. Trochę eksperymentowałem z opałem, więc czyszczony był nieregularnie 3-4 razy w miesiącu.Jeśli chodzi o opał to po próbach zostaję przy Pieklorzu – drogo, ale u mnie święty spokój. Pamiętajcie o napędzie bez-zawleczkowym Zanim dokonałem kupna wnikliwie przeanalizowałem rynek tej branży...Warto kupić taki napęd jak pisał gdzieś mój poprzednik.

Mam kocioł Vulkan miałowy z sterownikiem firmy Tech i jestem zadowolony, woda cały czas ciepła, w zimie ładnie nagrzane bez ciągłego dokładania i rozpalania, Wstaję sobie rano jeszcze w ciepełku mimo że dokładałem dzień wcześniej rano do kotła.Podłogówka mi grzeje podłogę w łazience. Zużycie roczne ok. 4 ton na rok. Kocioł współpracuje z zasobnikiem wody 150litrów.
Polecam!!!

Mają dobre sterowniki.Jeśli chodzi o jakość elektroniki to górna półka.A sterownik to jedna z ważniejszych rzeczy w kotle.Tak sądzę.

Mają dobre sterowniki.Jeśli chodzi o jakość elektroniki to górna półka.A sterownik to jedna z ważniejszych rzeczy w kotle.Tak sądzę.

Kociołek zainstalowałem tydzień temu.Jak do dziś sprawuje się wyśmienicie tak że pragnę podziękować firmie Magmatech za szybką i zgodny z umową produkt.

Fajny ten napęd bez zawleczek.nie zrywa ich bo ich wogóle nie ma.Dla mnie jako baby to ważne bo blada jestem w tym temacie ;-) Chyba zdecyduje sie na ich produkt.A z którym sterownikiem kupić?może ktoś coś podpowie.
Mam centralne bez udziwnień.Tylko kaloryfery i zbiornik CWU.
pozdrawiam
Justys

Ja mam Energon z podajnikiem eko-energii. Sterownik zwykły, ten najprostszy st-37. Użytkuję kocioł drugi sezon bez problemów. Szczerze polecam

Fajne kociołki.Zainstalowałem już 14szt ich firmy i hulają jak diabli.Polecam

Jak się spisuja sterowniki Proton PID?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.