273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

PROSZĘ O OPINIE.kotły,kotly,kocioł,kociol,piec,piece,jukon-M,JUKON-DS,monster-W,Monster-N,tytus,

JAK SIĘ SPRAWUJĄ.SŁYSZAŁEM O NICH DOBRE OPINIE.PROSZĘ UZYTKOWNIKÓW O WYPOWIEDZI.

Polecam model Jukon-Ds z dmuchawą.Palenie miałem super.Ja jestem zadowolona i moi rodzice też.ale obecnie szukam kotła z podajnikiem.jednak wygoda większa.pozdrawiam

Jak dla mnie najlepszy Zębiec. Tu masz wygodny konfigurator http://jakikociol.pl/konfigurator.htm - są tam również interesujące Ciebie w opcji z podajnikiem.

Jeżeli poszukuja Państwo solidnych i bezawaryjnych kotłów to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.gizex.eu

Jeżeli chodzi o kotły z pleszewa to firmie gizex spokojnie można zaufać. Mam ich kocioł ok. 5lat i nie sypie się jak narazie. Kocioł nie należy do najnowszych także trochę tam trzeba przy nim polatać ale szczególnie mi to nie przeszkadza. I tak w porównaniu do starego węglaka w którym paliłem to jest bajka.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.