Witam Państwa,
zwracam się z prośbą do wyjadaczy aby doradzili mi w jakim kierunku (rozwojowym) mogę się udać, ponieważ praca którą obecnie mam nie sprawia mi żadnej przyjemności a w każdy poniedziałek skręca mnie na myśl o niej, dlatego wiem, że nie jest to dla mnie i szukam alternatywy.
Coś o mnie, standardowo skończyłem IŚ (spec. went. klim i ogrz. sanit) na Politechnice Wrocławskiej, rok pracowałem jako inżynier budowy w budownictwie mieszkaniowym (naszej branży tam nie było za wiele), obecnie od pół roku pracuje jako kierownik robót w firmie realizującej prace dla firmy skanska na jednym z biurowców.
Temat budowy chyba nie do końca mnie jara, ma na to wpływ kilka czynników ale nie tutaj o tym.
Chciałbym znaleźć pracę w której miałbym do czynienia z:
-energicznymi wykształconymi ludźmi,
-nowymi ciekawymi tematami
-miałbym możliwość używać języka niemieckiego lub angielskiego
-poruszana byłaby tematyka HVAC lub BMS lub odnawialne źródła energii

Ogólnie szukam pracy w której będę mógł wykazać się kreatywnością i ciągłym działaniem, która w końcu zacznie sprawiać mi przyjemność (biuro projektowe średnio raczej do mnie pasuje - co prawda zależnie od biura zdarzają się pewnie ciekawe tematy które wymagają główkowania, ale raczej zarobki i monotonia za mną nie przemawiają.)

Dlatego zwracam się z pytaniem, czy bylibyście mi w stanie doradzić w jakiego rodzaju firmach może mógłbym się odnaleźć ? Będę wdzięczny z każdą odpowiedź, sugestię.
Jest to temat dla mnie niezmiernie ważny.

Pozdrawiam
Maciej